Denge Yapı A.Ş'nin tüm kampanya ve duyurularını almak istiyorum.

Evet             Hayır
Bina değil, gelecek inşa ediyoruz.


2004 yılında kurulan Denge Yapı; doğayı ve yeşil alanları gözeterek modern, güvenli ve seçkin yaşam alanları kurdu. Kuruluşundan itibaren yüzlerce insanın hayatına değer katarak onlara daha iyi bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen Denge Yapı, müşterileriyle kurduğu güven ilişkisi ile de fark yaratarak büyümeye devam ediyor. Doğru zamanda ve doğru yerde, doğru projelerle güçlü adımlar atan Denge Yapı, sektördeki rakiplerinden ayrışarak, bugün olduğu gibi gelecekte de gerçekleştireceği proje ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve garantili bir yatırım aracı olmayı hedefliyor. Denge Yapı; “Bina değil, gelecek inşa ediyoruz” mottosuyla yola çıkarak, İstanbul’da hayata geçirdiği projelerle yeşili ve doğayı koruyarak, sağlıklı bir insanın gereksinim duyacağı yeşil alanı projelerinde hayata geçirmeyi başardı. Güvenliği, konforu ve kaliteyi ön planda tutan Denge Yapı, insanların mutluluğu ve huzuru için çalışmış, bundan sonraki projelerinde de bu hedefi gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Denge Yapı; vizyon sahibi yönetici kadrosu, dinamik, genç ve çalışkan personeli ile tamamlanmış projelerinde sunduğu kaliteyi ve konforu gelecek projelerinde de gerçekleştirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Adından söz ettirecek projeler geliştirmeye devam etmek ve insanlara yepyeni hayatların kapılarını aralayacak yaşam alanları sunmak için gece gündüz demeden çalışmayı hedeflemektedir.


Doğaya saygı insana saygıdır.


Daha iyi bir gelecek için daha iyi yaşam alanları… Hayata geçireceğimiz her projeyle insan doğasına uygun, içinde hayatın tüm gereksinimlerini maksimum karşılayan, şehrin silüetine değer katan yapılarla geleceğin yaşam standartlarını daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Denge Yapı olarak hayata geçirdiğimiz her projede, lüksü bir yaşam standartı haline dönüştürerek hayatın, doğanın, şehrin güzelliklerini daha çok hissedebileceğiniz yaşam alanları haline getiriyoruz. Yapısal inovasyon ekseninde, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayata geçireceğimiz her projenin içinde daha çok yaşam barındırması en büyük hedefimizdir. Denge Yapı olarak her projemizde doğayı maksimum koruyor, doğayı ve yeşili bir yaşam biçimi haline getirmeyi hedefliyoruz.


Bina değil, gelecek inşa ediyoruz.


Doğruluk, dürüstlük ve güven üzerine kurulu çalışma prensibimizden yola çıkarak gayrimenkul yatırımı yapan müşterilerimizin beklentilerinin karşılığı olan güvenli, konforlu, kaliteli ve estetik konutlar üretmek ve bu yapıları zamanında sunmak en büyük misyonumuzdur. Pozitif enerjisi ve yüksek motivasyonlu çalışma ortamıyla gurur duyacağımız projelere imza atan, güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kuran, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturan bir kurum olmak en öncelikli misyonlarımız arasındadır.www.dengeyapias.com


Denge Towers Galeri

Denge Towers Sancaktepe Projesi

Denge Towers’ın alışveriş merkezinin üzerindeki alanda konumlanan verandalar, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkurları ve dinlenme alanları ile huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor. Çocuklarınız oyun alanında güvenle oynarken, siz de yürüyüş parkurunda temiz hava eşliğinde yürüyüş yapabilir, verandada dinlenebilir veya basketbol sahasında arkadaşlarınızla kıran kırana bir maç yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞİ DENGE'LEYİN!

Denge Towers, alt katındaki alışveriş merkezi ile marketten kozmetiğe, tekstilden kuru temizlemeye, elektronikten pet shop’a, mücevherden kafe ve restorana kadar birçok mağazayı hizmetinize sunuyor. Otopark ve güvenlik hizmetleri de bulunan Denge Towers, park sorununu ortadan kaldırırken aynı zamanda güvende hissedeceğiniz bir evde yaşamanıza olanak tanıyor.

YATIRIMI DENGE’LEYİN!

Hepimizin gelecek planları arasındadır kendimize ait bir evimizin olması. İster oturmak için, ister yatırım yapmak için alıyor olalım; hep geleceğini ve artacak değerini düşünürüz. İstanbul’da konut sektörünün yükselişe geçtiği son yıllarda hızla gelişen, rahat ve farklı ulaşım seçenekleri sunan, modern ve nezih bölgeler yatırım için en elverişli yerler arasında bulunuyor. Denge Towers da tam bu noktada size kazançlı bir yatırım imkanı sunuyor.

GELECEĞİ DENGE’LEYİN!

Hızla gelişen bir bölge olan Sancaktepe, sürekli yenilenen ve değerlenen bir bölge olması sebebiyle yatırım yapacakların en çok tercih ettiği yerler arasında yer alıyor. Konut sektörünün çok fazla değer kazandığı bölgede iki kule halinde yükselen Denge Towers, lokasyonu itibariyle sizi kazançlı bir yaşamla buluşturuyor. Yapımı devam eden metro hattı, önemli ana yollara, köprülere yakınlığı ve farklı ulaşım alternatifleri ile yalnızca prestijli bir yaşam değil, aynı zamanda değerli bir yatırım yapmayı düşünenleri de kucaklıyor. Alt katında bulunan alışveriş merkezi sayesinde yatırım değerini artıran yeni nesil bir proje; Denge Towers ile avantajlı bir hayatın kapılarını aralayın.

LOKASYONU DENGE’LEYİN!

Denge Towers Sancaktepe’de; Ataşehir, Kartal, Çekmeköy ilçelerine komşu merkezi bir lokasyonda, TEM bağlantı yoluna 2, Boğaziçi Köprüsüne 18, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 20 dk mesafede bulunuyor. 3. Köprü ve bağlantı yollarına yakınlığı ile Avrupa Yakasına ve diğer merkezi lokasyonlara kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Denge Towers; birçok otobüs hattına, deniz otobüsüne, Marmaray’a, Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı ve yapımı devam eden metro hattının güzergahında bulunuyor. Ayrıca Halkalı - Gebze arasında hızlı ve kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakasındaki durağına da çok yakın konumda yer alıyor.

ESTETİĞİ DENGE'LEYİN!

Bizce bir mimariye şekil veren bulunduğu konumdur. Denge Towers’ın konumu Sancaktepe’nin en değerli bölgelerinden biriydi. Denge Towers’ı, bölgenin böyle bir yapıya ihtiyacı olmasından yola çıkarak alışveriş ve ticaret merkezi ile konutlar bir arada olacak şekilde tasarladık. Zemin katında yer alan mağazalar, kafe ve restoranlar sayesinde, yapının kısa sürede bir çekim merkezi haline gelmesini hedefledik.

Denge Towers İletişim

Osmangazi Mah. Atayolu Cd. No:12 Samandıra Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon : 0216 377 27 78

Denge Towers Lokasyon Avantajları

Denge Towers Sancaktepe’de; Ataşehir, Kartal, Çekmeköy ilçelerine komşu merkezi bir lokasyonda, TEM bağlantı yoluna 2, Boğaziçi Köprüsüne 18, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 20 dk mesafede bulunuyor. 3. Köprü ve bağlantı yollarına yakınlığı ile Avrupa Yakasına ve diğer merkezi lokasyonlara kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Denge Towers; birçok otobüs hattına, deniz otobüsüne, Marmaray’a, Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı ve yapımı devam eden metro hattının güzergahında bulunuyor. Ayrıca Halkalı - Gebze arasında hızlı ve kesintisiz ulaşımı sağlayacak olan hızlı trenin Anadolu Yakasındaki durağına da çok yakın konumda yer alıyor.

BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ